Kontakta oss

Tillgängliga och flexibla, det kan många skriva under på att vi är! Oavsett om du föredrar att prata i telefon, skicka ett mail eller fylla i vårt kontaktformulär så är vi enkla att komma i kontakt med. Välkommen att höra av dig!

Peter Brunzell

Platschef/säljare
Telefon:
 070-397 51 22
E-post: peter.brunzell@wiab.se

Conny Plato

VD/Platschef Region Syd
Telefon: 072-321 24 00
E-post: conny.plato@wiab.se

Martin Ericson

Verkstadschef
Telefon: 076-798 41 05
E-post: martin.ericson@wiab.se

Fredrik Larsson

Projektledare
Telefon: 076-798 41 16
E-post: fredrik.larsson@wiab.se

Mikael Jonsson

Projektledare
Telefon: 070-327 57 69
E-post: mikael.jonsson@wiab.se

Heike Martinsson

Projektledare
Telefon: 076-803 34 95
E-post: heike.martinsson@wiab.se

Åsa Olsson

Administration
Telefon: 076-798 41 01
E-post: asa.olsson@wiab.se

Linnea Eråker

Administration
Telefon: 076-798 41 14
E-post: linnea.eraker@wiab.se

Personal-WIAB-Gustav-Ivarsson

Gustav Ivarsson

Logistik & lager
Telefon: 070-537 23 39
E-post: lager@wiab.se